Буріння свердловин Волинській та Рівненській області
(066) 356-15-56 (068) 854-15-85

Тепловий насос – інноваційний високотехнологічний засіб опалення, що використовує необмежену енергію природи. Завдяки новітнім технологіям та природному ресурсу – рахунки на опалення знижуються до 75 % в порівнянні з газовим опаленням.

Тепловий насос (ґрунт - вода, вода - вода) найбільш ефективний засіб опалення будинку. Встановлення теплового насоса вимагає буріння геотермальних свердловин або підготовки горизонтального геотермального поля. Режим роботи повітряного насоса обмежений до - 25 градусів на вулиці, а геотермальні насоси працюють при любій температурі. Геотермальні свердловини буряться в глибину, а геотермальні поля займають велику площу земельного участку. Геометральна свердловина має найкращий теплообмінник – ґрунтові води, які відсутні у геотермальних полях.

Установка теплового насоса в 4 етапи

- буріння;

- установка зондів або переливні свердловини;

- монтаж теплового насоса;

- перевірка роботи системи опалення.

Буріння геотермальних свердловин здійснюється через відкритий чи закритий контур.

Иллюстрация

Основними етапами закритого контуру теплового насоса є буріння свердловин і встановлення зондів, у якому протікає теплоносій. У процесі прокачування теплоносій забирає тепло ґрунту (води).

Основними етапами відкритого контуру є буріння двох свердловин. Принцип роботи переливних свердловин полягає в тому, що вода з однієї свердловини попадає в тепловий насос і відпрацьована вода перекачується в іншу свердловину. Мінусом даного методу є додаткові витрати на електроенергію додаткового насосного обладнання.

Принцип роботи теплового насоса

Иллюстрация

1.Газоподібний холодоагент надходить в компресор для стиснення.

2.Компресор використовуючи електричну енергію стискає газоподібний холодоагент, при цьому його тиск і як наслідок температура холодоагенту збільшуються згідно універсального газового закону Менделєєва-Клапейрона.

3.Нагрітий холодоагент під високим тиском надходить в конденсатор. В конденсаторі відбувається передача тепла від нагрітого хладгента теплоносія (повітря або воді, в залежності від типу конденсатора). В результаті халадагент охолоджується і відбувається процес конденсації (перехід газоподібного стану в рідке).

4.Після конденсатора встановлений розширювальний вентиль. Функція розширювального вентиля - знизити тиск холодоагенту. Внаслідок зниження тиску температура також падає.

5.Пройшовши через розширювальний вентиль холодоагент надходить у теплообмінник, який розташований на вулиці (випарник). У випарнику холодоагент випаровується (переходить рідини в газ) або простіше сказати закипає. При цьому температура кипіння холодоагенту нижче температури зовнішнього повітря (нормальна температура кипіння фреону R22 при атмосферному тиску). У процесі кипіння фреон відбирає тепло зовнішнього повітря. Далі цикл відбувається знову.

Простіше кажучи, компресор працює не для вироблення тепла, а для її переміщення вулиці в приміщення. Тому, витрачаючи всього 1 кВт електричної потужності для обертання валу компресора, ми отримуємо 3,5 - 5,0 кВт тепла на конденсаторі.

Вартість буріння свердловин під теплові насоси

Ціна буріння залежить від глибини, діаметру, типу свердловини. Мінімальна ціна на буріння під тепловий насос у Волинській області, Рівненській області та встановлення зонду 1000,00 грн. за 15 м. Буримо малогабаритною буровою установкою, що дає можливість зменшити вартість геотермальної свердловини.

Геотермальне опалення набуває популярності у Луцьку та Рівному, ціна якого на сьогодні доступною всім.

Буріння

Буріння свердловин на воду

Буріння під теплові насоси

Технологія буріння

Насоси для свердловин

Буріння Волинській та Рівненській обл.

Облаштування

Монтаж водопроводу

Монтаж свердловинного адаптера

Установка насоса

Кесон для свердловини

Водоочистка

Фільтри для питної води

Фільтри для побутової води

Картриджі і мембрани

Корисне

ТЗОВ «Буровий майстер»
43020, Волинська обл.,
м. Луцьк, вул. Вороніхіна 1/1,
Час роботи. пн-пт 9:00 – 18:00
Ми на карті