Буріння свердловин Волинській та Рівненській області
(066) 356-15-56 (068) 854-15-85

Глибинні насоси використовують для підняття води із сверловини, транспортування води від свердловини до споживача, для поливу, наповнення резервних ємкостей.

Вибираючи насос для свердловини треба врахувати:

- з якої глибини насос має піднімати воду;

- скільки кубів води за годину має давати насос;

- відстань від свердловини до будинку;

- глибину занурення насоса;

- діаметр, глибина пробуреної свердловини,

- дебіт джерел,

- глибина залягання підземних вод.

Глибинні насоси для свердловин, в порівнянні з поверхневими, відрізняються продуктивністю та потужністю, що дозволяє їм піднімати воду з різної глибини даючи високий напір. При купівлі насоса, вибирайте апарат з потужністю, що небагато перевищує необхідну.

Пам'ятаємо, якщо свердловина дає води 5 кубів за годину, а ви поставите насос із надлишковою продуктивністю, наприклад на 10 кубів – у такому випадку свердловина всерівно буде давати води 5 кубів. Насосне обладнання підбирається під характеристики свердловини, але не на оборот.

Глибинні насоси енергозберігаючі, компактні, безшумні, прості у користуванні. Насосне обладнання має невеликий продовгуватий корпус циліндричної форми.

Глибинні насоси можна обладнати елементами автоматики, що дозволять створити автономну систему водопостачання. Це та ж насосна станція, але в даному випадку насос буде знаходитися поза будинком (в свердловині), а елементи автоматики встановлюються в легко доступному для обслуговування місці.

Иллюстрация

Компанія «Буровий майстер» пропонує насоси, що мають високі техніко-експлуатаційні характеристики, хорошу ефективність, при цьому вони надійні, прості в експлуатації та обслуговуванні. З великої кількості представлених на ринку насосів, які наші фахівці обслуговували, можна виділити насоси польського виробництва «Omhiaqwa», українського виробництва «Водолій».

Насосне обладнання торгової марки «Omhiaqwa», «Водолій» представлено в широкому діапазоні робочих характеристик, для забезпечення споживача необхідним напором і продуктивністю, гарно зарекомендували себе у роботі. Продукція даних фірм характеризується відмінним поєднанням параметрів «якість – ціна – гарантії – асортимент – експлуатаційні показники».

Який би глибинний насос фірми «Omhiaqwa», «Водолій» ви не вибрали, будьте впевнені в його якості, інноваційних характеристиках і високій ефективності.

Буріння

Буріння свердловин на воду

Буріння під теплові насоси

Технологія буріння

Насоси для свердловин

Буріння Волинській та Рівненській обл.

Облаштування

Монтаж водопроводу

Монтаж свердловинного адаптера

Установка насоса

Кесон для свердловини

Водоочистка

Фільтри для питної води

Фільтри для побутової води

Картриджі і мембрани

Корисне

ТЗОВ «Буровий майстер»
43020, Волинська обл.,
м. Луцьк, вул. Вороніхіна 1/1,
Час роботи. пн-пт 9:00 – 18:00
Ми на карті