Буріння під теплові насоси
Карта глубин
Наші роботи
Контакти
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
ЗАМОВИТИ СВЕРДЛОВИНУ

Тепловий насос – інноваційний високотехнологічний засіб опалення, що використовує необмежену енергію природи. Завдяки новітнім технологіям та природному ресурсу – рахунки на опалення знижуються до 75 % в порівнянні з іншим опаленням.

Тепловий насос (ґрунт - вода, вода - вода) найбільш ефективний засіб опалення будинку. Встановлення теплового насоса вимагає буріння геотермальних свердловин або підготовки горизонтального геотермального поля. Режим роботи повітряного насоса обмежений до - 25 градусів на вулиці, а геотермальні насоси працюють при любій температурі. Геотермальні свердловини буряться в глибину, а геотермальні поля займають велику площу земельного участку. Геометральна свердловина має найкращий теплообмінник – ґрунтові води, які відсутні у геотермальних полях.

Установка теплового насоса в 4 етапи

- Буріння;

- Установка зондів або переливні свердловини;

- Монтаж теплового насоса;

- Перевірка роботи системи опалення.

Буріння геотермальних свердловин здійснюється через відкритий чи закритий контур.

Иллюстрация

Основними етапами закритого контуру теплового насоса є буріння свердловин і встановлення зондів, у якому протікає теплоносій. У процесі прокачування теплоносій забирає тепло ґрунту (води).

Основними етапами відкритого контуру є буріння двох свердловин. Принцип роботи переливних свердловин полягає в тому, що вода з однієї свердловини попадає в тепловий насос і відпрацьована вода перекачується в іншу свердловину. Мінусом даного методу є додаткові витрати на електроенергію додаткового насосного обладнання.

Принцип роботи теплового насоса

Иллюстрация

1.Газоподібний холодоагент надходить в компресор для стиснення.

2.Компресор використовуючи електричну енергію стискає газоподібний холодоагент, при цьому його тиск і як наслідок температура холодоагенту збільшуються згідно універсального газового закону Менделєєва-Клапейрона.

3.Нагрітий холодоагент під високим тиском надходить в конденсатор. В конденсаторі відбувається передача тепла від нагрітого хладгента теплоносія (повітря або воді, в залежності від типу конденсатора). В результаті халадагент охолоджується і відбувається процес конденсації (перехід газоподібного стану в рідке).

4.Після конденсатора встановлений розширювальний вентиль. Функція розширювального вентиля - знизити тиск холодоагенту. Внаслідок зниження тиску температура також падає.

5.Пройшовши через розширювальний вентиль холодоагент надходить у теплообмінник, який розташований на вулиці (випарник). У випарнику холодоагент випаровується (переходить рідини в газ) або простіше сказати закипає. При цьому температура кипіння холодоагенту нижче температури зовнішнього повітря (нормальна температура кипіння фреону R22 при атмосферному тиску). У процесі кипіння фреон відбирає тепло зовнішнього повітря. Далі цикл відбувається знову.

Простіше кажучи, компресор працює не для вироблення тепла, а для її переміщення вулиці в приміщення. Тому, витрачаючи всього 1 кВт електричної потужності для обертання валу компресора, ми отримуємо 3,5 - 5,0 кВт тепла на конденсаторі.

Вартість буріння свердловин під теплові насоси

Ціна буріння залежить від глибини, діаметру, типу свердловини. Мінімальна ціна на буріння під тепловий насос у Волинській області, Рівненській області та встановлення зонду 1000,00 грн. за 15 м. Буримо малогабаритною буровою установкою, що дає можливість зменшити вартість геотермальної свердловини.

Геотермальне опалення набуває популярності у Луцьку та Рівному, ціна якого на сьогодні доступною всім.

X

Ваше імя

Номер телефона

Повідомлення