Буріння свердловин на воду
Карта глубин
Наші роботи
Контакти
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
ЗАМОВИТИ СВЕРДЛОВИНУ

Вода важливий приробній ресурс для людини. Артезіанська джерельна вода доходить до нас у своїй первозданній природній формі, вона жива, її властивості для здоров’я людини не обмежені. І це лише одна із причин чому ми хочемо мати свою сведловину.

Буріння свердловин на воду

Свердловина для води представляє собою складну інженерну споруду невеликого діаметру.

Якість води залежить від фізико-хімічних властивостей геологічних порід і водоносних горизонтів. Артезіанські басейни бувають вертикально-горизонтальні, вони переплітається та простягаються на сотні кілометрів, область їх живлення може перебувати далеко від місця забору води.

На глибину свердловини впливає дебіт водоносних горизонтів та залягання пород. Волинська та Рівненська область розташована в межах Волино-Подільського артезіанського басейну, який багатий прісно-мінеральними водами, їх територіальне поширення обумовлюється геологічною будовою і геохімією надр.

Особливою відзнакою басейну Волині, Рівного є наявність широко розвинутої системи водоносних горизонтів, які утворюють єдиний водоносний комплекс. Статичні рівні вод у свердловинах встановлюються неглибоко від поверхні. Водозбагачення горизонту зростає з глибиною. За хімічним складом і величиною мінералізації води горизонт різноманітний і непостійний. Води гідрокарбонатно-кальцієвого складу з добрими смаковими якостями.

Свердловини Волинської області на невеликих глибинам можуть дати від 1-5 м куб/за годину. Дебіт свердловин у с. Ставок Ківерцівського району на глибині 43 м становить 6 м куб/год і зростає до 10 м куб/год на глибині 50-80 м. У свердловині с. Годомичі Гороховського району приплив води на глибині 60 м становить 18 м куб/год і збільшується до 30 м куб/год на глибині 98 м.

Буріння свердловин на воду – відповідальний етап водопостачання будинку. Артезіанська вода шукається лише в твердих крейдяних породах. Переваги такої свердловини: очищення води проходить природнім шляхом, має тривалий термін служби, достатній прихід.

При виконанні бурових робіт ми використовуємо досвід та останні досягнення в цій сфері.

Ми буримо скважини у любому місце де покаже замовник, оскільки вода є всюди, для виконання робіт також потрібно врахувати робочу зону, місце для зливу води.

Для буріння свердловини використовуємо професійне обладнання. Бурова машина дає можливість поставити великий метраж обсадної труби та пройти тверді породи.

Буріння проводиться методом гідробуріння, в якому вода подається в буровий отвір під певним тиском, що дозволяє вимивати кредові породи із свердловини та виносити воду на поверхню у бурові проямки. Ступінь витрати промивочної води, геологічний розріз бурового отвору – основні фактори впливу на глибину буріння скважини.

У свердловин глибиною до 100 метрів кріплення стінок проводиться пластиковими труби (ПВХ) товщиною стінки не менше 5,5 мм. та діаметром 125 мм. на різьбових з'єднаннях. Застосовувати для питних потреб труби з оцинкованого металу не бажано, а використання нержавіючої сталі нерентабельно, азбестові швидко вимиваються. За бажанням клієнтів для додаткової міцності та довшого строку служби свердловини можна застосувати подвійне обсадження тобто буріння у 2 колони.

По закінчуванню всіх бурових робіт свердловина буде давати свою воду, яка може бути сивою або прозорою. Оскільки артезіанська вода шукається в твердій породі, при бурінні під дією сили тяжіння подрібнені частинки свердловини, які потім вимиваються з першою водою – це причина сивої води. Завершальним етапом роботи є 1,5 годинне прокачування свердловини до «умовно» прозорої води.

Пропонуємо також послуги по облаштуванню свердловини та очищенню води під ключ.

X

Ваше імя

Номер телефона

Повідомлення