Насос для свердловини
Карта глубин
Наші роботи
Контакти
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
ЗАМОВИТИ СВЕРДЛОВИНУ

Встановлення насоса у свердловину – це перший крок до отримання джерельної води.

Якщо на ділянці є свердловина – без насосу нам не обійтися, адже воду зі свердловини качає саме насос. Продуктивність подачі води залежить не тільки від характеристик самого обладнання, але і від способу установки насоса в свердловині.

Поверхневі та глибинні (заглибні) насоса призначені для водопостачання. Поверхневі насоси встановлюються над свердловиною в колодязі та призначені для забору води з невеликої глибини (до 8 м). Глибинні насоси встановлюють в обсадній трубі та призначенні для підняття води з більшої глибини.

Монтаж насоса

Иллюстрация

Перед установкою глибинного насоса та допоміжного обладнання потрібно свердловину прокачати до тих пір, допоки вода буде очищена від піску і зайвих частинок. Погружний насос опускають в свердловину. Якщо в обладнанні не передбачений виробником зворотний клапан, то для уникнення зворотного напору води його встановлюють відразу після монтажу насоса. Регулюють тиск в напірному баку, його розрахункова величина 0,9 одиниць від тиску включення. Відрегулювавши цей показник, підключають свердловинний насос.

На яку глибину опускають насос?

Иллюстрация

Статичний рівень являє собою довжину відрізка від рівня землі до дзеркала води в природному стані. Зі свердловини починають відкачувати воду, той рівень, на якому вода зупиниться, називають динамічним. Щоб двигун охолоджувався належним чином, опускати насос потрібно на позначку не менше 30 сантиметрів нижче динамічного рівня, а оптимальним вважається занурення на два-три метри нижче за цю позначку.

Якщо глибинний насос застряне в обсадній трубі, експлуатація свердловини стане неможливою, всі організаційні роботи з буріння та облаштування свердловини потрібно буде розпочати по новому.

X

Ваше імя

Номер телефона

Повідомлення