Монтаж водопроводу
Карта глубин
Наші роботи
Контакти
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
ЗАМОВИТИ СВЕРДЛОВИНУ

Пробуривши свердловину ще не можна її важати повноцінним джерелом водопостачання, тільки облаштування свердловини на воду дозволить зробитьи свердловину придатною для до використання. Для забезпечення безперебійної подачі води необхідно встановити спеціальне обладнання: кесон, насос, гідроакумулятор, автоматику і так дальше.

Монтаж водопроводу

Для того, щоб свердловина на вашій ділянці подавала воду безперебійно і ефективно, її необхідно оснастити необхідним літнім чи зимовим обладнанням:

- Кесонн(всесизонний) або адептер свердловини:(літній);

- Гідроакумулятор;

- Насос (занурювальний, або поверхневий);

- Автоматику;

Иллюстрация

Після установки кесонна та земельних робіт здійснюється монтаж водопроводу, настройка автоматики свердловини виглядає приблизно однаково навіть при різних варіантах її реалізації.

Етапи монтажу

1. Вибір схеми водопостачання

2. Яке обладнання необхідно підключити.

Установка автомтики, гідроакумулятора в будинку чи кессоні залежності від замовника. Вибір поверхневого або глубиного насоса.

3. Монтаж насоса у свердловину

Свердловину потрібно прокачати, доки не зникне осад. Установити насос на потрібну висоту (підбір висоти зануркення насоса залежить від характеристик свердловини). Підключити трубу для подання води і електричний кабель. Закріпити трос насоса. Трос повинен бути непіддатливий корозії (з нержавіючої сталі; металевий).

4. Монтаж оголовка на свердловину Встановити оголовок. За бажанням замовника встановлюється герметичний оголовок, який захищає свердловину навіть при затопленні.

5. Монтаж гідроакумулятора, автомтики, трубопроводу

Для підтримання оптимального рівня тиску всередині системи подачі води викорстовується гідроакумулятор. Також гідроакумулятори виконують функцію накопичувального бака – в залежності від розміру вони можуть вміщати від 20 до 1000 літрів води. Установка автоматики та зєднання всього трубами.

6. Настройка автоматика або реле тиску

Регулювання системи автоматики служить для безперебійної подачі води та захищає насос від надмірного вмикання.

Иллюстрация

Ми правильно підіберем обладнання та виконаємо швидкий і якісний монтаж, забезпечім тривалу та безперебійну роботу обладнання та свердловини.

X

Ваше імя

Номер телефона

Повідомлення