Насос для свердловини Насос для свердловини
Карта глубин
Наші роботи
Контакти
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
ЗАМОВИТИ СВЕРДЛОВИНУ

Глибинні насоси використовують для підняття води із сверловини, транспортування води від свердловини до споживача, для поливу, наповнення резервних ємкостей.

Вибираючи насос для свердловини треба врахувати:

- з якої глибини насос має піднімати воду;

- скільки кубів води за годину має давати насос;

- відстань від свердловини до будинку;

- діаметр, глибина пробуреної свердловини,

- глибина залягання підземних вод.

Глибинні насоси для свердловин, в порівнянні з поверхневими, відрізняються продуктивністю та потужністю, що дозволяє їм піднімати воду з різної глибини даючи високий напір. При купівлі насоса, вибирайте апарат з потужністю, що небагато перевищує необхідну.

Пам'ятаємо, якщо свердловина дає води 5 кубів за годину, а ви поставите насос із надлишковою продуктивністю, наприклад на 10 кубів – у такому випадку свердловина всерівно буде давати води 5 кубів. Насосне обладнання підбирається під характеристики свердловини, але не на оборот.

Глибинні насоси енергозберігаючі, компактні, безшумні, прості у користуванні. Насосне обладнання має невеликий продовгуватий корпус циліндричної форми.

Глибинні насоси можна обладнати елементами автоматики, що дозволять створити автономну систему водопостачання. Це та ж насосна станція, але в даному випадку насос буде знаходитися поза будинком (в свердловині), а елементи автоматики встановлюються в легко доступному для обслуговування місці.

Иллюстрация

Компанія «Буровий майстер» пропонує насоси, що мають високі техніко-експлуатаційні характеристики, хорошу ефективність, при цьому вони надійні, прості в експлуатації та обслуговуванні. З великої кількості представлених на ринку насосів, які наші фахівці обслуговували, можна виділити насоси польського виробництва «Omhiaqwa», українського виробництва «Водолій».

Насосне обладнання торгової марки «Omhiaqwa», «Водолій» представлено в широкому діапазоні робочих характеристик, для забезпечення споживача необхідним напором і продуктивністю, гарно зарекомендували себе у роботі. Продукція даних фірм характеризується відмінним поєднанням параметрів «якість – ціна – гарантії – асортимент – експлуатаційні показники».

Який би глибинний насос фірми «Omhiaqwa», «Водолій» ви не вибрали, будьте впевнені в його якості, інноваційних характеристиках і високій ефективності.

X

Ваше імя

Номер телефона

Повідомлення